10
Tem

Birlikte, Güçlü Bir Geleceğe

Kale Grubu 2005 Bayi Toplantısı Antalya’da yapıldı. Kale Grubu Şirketleri, yapı sektöründe hizmet veren bayilerini, 10-14 Kasım 2005 tarihleri arasında Kemer Limra Otel’de ağırladı. Bayi Toplantısı’na yaklasik 600 kişi katıldı.

Kale Grubu Bayi Toplantısı’na, Çanakkale & Kalebodur, Kalekim, Kaleterasit, Kalecolor ve RocaKale, Kaledekor markalarının ortak bayileri ile özel bayileri ve eşlerinin yanısıra, Kale Grubu Şirketleri İcra Kurulu Başkanı Zeynep Bodur Okyay, Teknik ve Kimya Grubu Başkanı Osman Okyay, Seramik Grubu Başkanı Tarık Özçelik, Seramik Grubu Başkan Yardımcısı Hasan Sazcı, Kaleseramik Genel Müdürü Remzi Gula, Kalekim Genel Müdürü Ferdi Erdoğan, Kalevit-Roca Genel Müdürü Raimundo Garcia-Figueras, üst düzey yöneticiler ile bölge müşteri temsilcileri katıldı.

Kale Grubu Bayi Toplantısı’nın ilk günü sabah programında Kale Grubu İcra Kurulu Başkanı Zeynep Bodur Okyay bayilere, dünya ve Türkiye ekonomisi 2005 yılında nasıl bir seyir izledi, 2006 yılı ekonomik beklentileri nelerdir, AB ile girilen yolda bizi neler bekliyor, inşaat ve seramik sektöründe son durum ve ciro, yatırım, ihracat ve sosyal sorumluluk alanında Kale Grubu’nun 2005 yılı bilgilerini ve 2006 hedeflerini aktardı.

Teknik ve Kimya Başkanı Osman Okyay kendi grubundaki şirketlerin gelişmelerini ve hedeflerini anlattı.

Seramik Grup Başkanı Tarık Özçelik ise Seramik Grubu’ndaki 2005 faaliyetlerini, 2006 yılı hedeflerini, üretici şirketlerdeki teknolojik gelişmelerle, yeni ürünleri, satış ve pazarlama hizmetlerini bayilerle paylaştı.

Kale Grubu Bayileri bu toplantıları izlerken bayi eşleri de “Feng Shui ve ev dekorasyonunda son trendler” konferansına katıldılar. Fersa İletişim Hizmetleri’nden Ferda Ünsal ve Işıl Güner Alfar ve tarafından verilen “Feng Shui ve ev dekorasyonunda trendler” konferansında bayi eşleri eğlenceli vakit geçirdiler.

Bayi Toplantısı’nın öğleden sonraki bölümünde bayiler, Prof. Dr. Arman Kırım’ın verdiği “Rekabette Karlı Büyüme” başlıklı konferansı izlerken, bayi eşleri de Dilara Koçak’ın verdiği “Sağlıklı Beslenme” konferansına katıldılar.

İlk günün akşamı, Türkü Gecesi’nde gönüllerince eğlenen Kale Grubu Bayileri ve eşleri, ikinci günü düzenlenen Beydağları Safari Cip gezisi ile Phaselis, Olimpos, Çıralı, Kurşunlu Şelalesi gezilerinden birisini tercih ederek çevre güzelliklerini keşfetme imkanı buldular. Cumartesi akşamı Limra Otel Aspendos Salonu’nda düzenlenen Gala Yemeğinde bayiler çok hoş sürprizlerle karşılaştılar.