04
Şub

KAMBUROĞLU BULUŞTURDU…

Kamburoğlu Yapı Malzemeleri AŞ’nin düzenlediği Geleneksel Su Tesisatı ve Seramik Ustaları Semineri ve Eğlence Gecesi’nin 8.si Banana Otel’de yapıldı.  Babana Otel toplantı Salonunda başlayan programa Kamburoğlu Yapı Malzemeleri A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kamburoğlu, Alanya Ticaret  ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin,  Alanya Belediyesi Meclis Üyesi Abdullah Sönmez, firma yetkilileri ve çok sayıda su tesisatı  ve seramik ustaları katılım gösterdi.

 

‘BİR ÇOK BAŞARIYA İMZA ATTIK’
Programın başlangıcında konuşan Ali Kamburoğlu, “8 yıldır su tesisatı ve seramik ustaları ile firma temsilcilerini aynı platformda biraya getirerek, çözüm odaklı seminerler düzenleyip, bir çok başarıya imza attık. İnşaat sektörünün, kendisine bağlı 200’den fazla  alt sektörün ürettiği mal ve hizmete talep oluşturduğu,  bu sektöre hizmet veren ustaların ülke ekonomisi için üretici firma kadar önem taşımaktadır. Bugüne kadar, göğüs kabartan inşaatlara imza atan tüm ustalarımızı kutluyorum” dedi.
USTALAR HEM BİLGİLENDİRİLDİ HEMDE EĞLENDİ
Kamburoğlu’nun konuşmasının ardından katılımcı firma yetkilileri yeni ürünler hakkında  ustaları bilgilendirdi. Seminerin ardından  akşam yemeğine geçildi. Canlı müzikle katılımcıların keyifli anlar yaşadığı gecede, ustalar için birbirinden güzel hediye çekilişleri de yapıldı.
Kaynak: Alanya Postası. 04/02/2019