01
Şub

50.YILI KUTLADILAR…

Yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren Kamburoğlu A.Ş., Banana Beach Club’de ‘Geleneksel Su Tesisatı ve Seramik Ustaları Semineri’ düzenledi. Firma aynı gece kuruluşunun 50’nci yılını özel Coşkun Sabah’ın sahne aldığı bir yemek düzenledi.

Alanya’da 1965 yılında kurulan Kamburoğlu A.Ş. hafta sonu Banana Beach Club’de bir gece düzenledi. Kamburoğlu A.Ş. tarafından iş ortakları için geleneksel hale getirilen ‘Su Tesisatı ve Seramik Ustaları Semineri’ ile başlayan geceye Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin, yaklaşık 350 usta, tali bayi, satışı yapılan ürünlerin firma yetkilisi ve davetli katıldı. Firmanın tanıtım filmi gösterimiyle başlayan etkinlik Prof. Dr. Ferruh Uztuğ’un ‘Müşteri Odaklılık ve İletişim’ konulu semineriyle devam etti. Daha sonra Kamburoğlu A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kamburoğlu ve Başkan Yardımcısı Akay Kamburoğlu, firmadan emekli olan ustalara birer plaket verdi. Tören sonrası katılımcılar, Kamburoğlu A.Ş.’nin 50’nci kuruluş yıl dönümü dolayısı ile gerçekleştirdiği yemeğe geçti. Güneyliler Orkestrası’nın şarkıları eşliğinde başlayan 50’nci yıl kutlaması, Coşkun Sabah konseri ile devam etti.
50’NCİ YIL PASTASI KESİLDİ
Yemeğin ardından ünlü sanatçı Coşkun Sabah sahneye çıktı. Konserine ‘Anılar’ adlı sevilen şarkısıyla başlayan Coşkun Sabah, hareketli şarkılarıyla geceye katılanları coşturdu. Daha sonra Coşkun Sabah konserine ara vererek sahneye Kamburoğlu A.Ş.’nin 50’nci yıl pastası getirildi. Pastayı alkışlar arasında firmanın yönetim kurulu başkanı Ali Kamburoğlu ve başkan yardımcısı Akay Kamburoğlu birlikte kesti. Gece, Coşkun Sabah’ın arasında ‘Beni unutma’ ve ‘Haberin var mı’ adlı şarkılarının da yer aldığı sevilen şarkılarıyla geç saatlere kadar devam etti. Gece sonunda ise ’50’nci yılda 50 hediye’ adlı çekiliş yapıldı.
34 PERSONELLE HİZMET VERİYOR
Kamburoğlu A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kamburoğlu, firmanın 1965 yılında kurulduğunu ve ‘Kalite ile güvenin birleştiği adres’ sloganıyla hizmet verdiklerini söyledi. Anamur’dan Afyonkarahisar’a kadar tali bayi ağına sahip olduklarını belirten Kamburoğlu, “2 bin metrekare showroom ve 10 bin metrekare depoya sahip firmamız 34 personelle hizmet veriyor. İş ortaklarımızla birlikte 50’nci yılımızı kutlamanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
Kaynak: Haber Alanya, 01/02/2015