alışveriş sepetim Alışveriş sepetinizde ürün bulunmamaktadır

RocaKale ile Yeniden Doğmaya Hazır mısınız?

RocaKale 2000 yılında vitrifiye ve armatür pazarında faaliyetlerine başladı. Pazara girdiği günden itibaren sürekli ürün gamına ve üretim tesislerine yatırım yapan RocaKale, 2005 yılında vitrifiye üretim kapasitesini 1.600.000 parçaya çıkardı. Aynı yıl yapılan armatür yatırımı ile, armatür montaj hattı devreye alındı.

RocaKale 2007 itibari ile banyo mekanlarının diğer önemli parçası olan akrilik ürün gamına da güçlü bir şekilde giriyor. RocaKale’nin ilk günden bugüne amacı, yaşam odaklı, fonksiyonel ve estetik ürünleri ile insanların yaşamını kolaylaştırmak oldu. Ve şimdi de bünyesine eklediği akrilik ürün grubu ile banyoyu yaşayan ve yaşanan bir mekana dönüştüren tüm ürünleri birarada sunarak bu hedefini güçlendiriyor.

RocaKale ilkleri yaşatıyor
RocaKale; küvet, duş teknesi, masajlı duş sistemi, kompakt sistem ve spa’dan oluşan zengin akrilik ürün grubu ile banyo konseptini yine RocaKale markası altında tamamlıyor. Ebat ve tasarım açısından banyodan banyoya ya da kişiden kişiye değişen ihtiyaç ve beklentiler RocaKale akrilik ürünleri ile kusursuzca karşılanıyor. RocaKale akrilik ürünler, sadece fonksiyonellikleri ve tasarımları ile değil, hammadde seçimi ve kalite kontrol prosesleri sayesinde yüksek kaliteli ve hijyenik ürünler olarak beğeniye sunuluyor.

Küvetlerde dikdörtgen, köşe,özel, hidromasajlı ve hidromasajsız küvetler; Duş teknelerinde ise panelli, flat, monoblok ve seramik duş tekneleri alternatifleri gerek tasarım gerekse çeşitlilik olarak farklılık yaratıyor. Türkiye’de bir ilk olarak sunulan L panel uygulaması, RocaKale markalı küvet ve duş teknelerinin estetik görünümünü artırıyor ve banyoda temiz detaylar yaratıyor. Yine Türkiye pazarında bir ilk olan 3cm’lik flat duş tekneleri, yeni trendlerin banyolara yansıması olarak yerini alıyor.

Banyonuz bir sağlık merkezine dönüşüyor
Suyun iyileştirici gücü, insanoğlunun yüzyıllardır bildiği ve yararlandığı en doğal tedavi yöntemlerinden biri. RocaKale, “Wellness” konsepti dahilinde sunduğu hidromasajlı küvetler, masajlı duş sistemleri, kompakt sistemler ve spa’lar ile banyoları birer arınma, dinlenme noktasına dönüştürerek, gün boyu yaşanılan tempoyu düşürmek, sıkıntıları, gerginlikleri geride bıraktırarak, “suyla gelen iyiliği” yaşatmayı amaçlıyor.

Suyun arındıran, iyileştiren ve rahatlatan gücünü artık RocaKale ile banyolarınızda yaşayacaksınız.

Bizden Haberler

Kamburoğlu Fark Yarattı
Kamburoğlu Fark Yarattı Devamı..
Kamburoğlu'ndan Muhteşem Organizasyon
Kamburoğlu'ndan Muhteşem Organizasyon Devamı..
Kamburoğlu'ndan Ustalara Geleneksel Gece
Geleneksel su tesisatı ve seramik ustaları semineri ve eğlence gecesi'nin 6.'sı Doğanay Otel'de yapıldı Devamı..
Nil Luxury Thermal & Spa'da Yer Almaktan Mutluluk Duyuyoruz
Kamburoğlu Yapı, Nil Luxury Thermal'in Seramik, Yapıştırıcı Ve Armatürlerini Verdi. Devamı..
Yeniliklerin Öncüsü Kamburoğlu Yapı Malzemeleri
Kamburoğlu Yapı Malzemeleri A.Ş'nin ikinci kuşaktan sahibi ve yönetim kurulu başkanı Ali KAMBUROĞLU, RESORT'e firmanın faaliyetleri ve vizyonu hakkında bilgi verdi. Devamı..
Kamburoğlu 50. yılını kutladı
Yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren ve Alanya'nın lider firmaları arasında yer alan Kamburoğlu A.Ş 50. yılını Banana Otel'de gerçekleştirilen etkinlikle kutladı. Devamı..
Kaleseramik Türkiye araştırması
Tüm Türkiye genelinde 130 firma arasında 6. olduk Devamı..
Akdeniz Bölgesinin Lider Kuruluşuyuz.
2006 ve 2007 yıllarında Akdeniz Bölge liderlğimiz 2008 'de devam etti. Devamı..
Form zengini Babel
Kale'nin farklı tarzları ve beğenileri banyoda bir araya getiren vitrifiye takımı Babel, seriye yeni eklenen akrilik küvetleriyle form zenginliği sunmaya devam ediyor. Devamı..
Kale Banyo
ZEN...İçsel bir yolculuk Devamı..
Kale Banyo
Banyolarınız için modern ve güçlü çizgisi ile İdea Devamı..
Kamburoğlu'na görkemli açılış
Kamburoğlu Ticaret, yeni mağazasını muhteşem bir açılış töreni ile hizmete soktu. Açılışa çok sayıda davetli katıldı Devamı..
Banyonuzun Mimarı?ARCH
RocaKale vitrifiye ve armatürden sonra şimdi de akrilik ürün grubu ile banyoları donatıyor. Devamı..
RocaKale ile Yeniden Doğmaya Hazır mısınız?
RocaKale vitrifiye ve armatürden sonra şimdi de akrilik ürün grubu ile banyoları donatıyor. Devamı..
Armatürde Yeni Bir Nesil Doğuyor..
RocaKale, Yeni Nesil Armatürler serisi ile kalıpların dışına çıkıyor? Devamı..
Birlikte, Güçlü Bir Geleceğe
Kale Grubu 2005 Bayi Toplantısı Antalya'da yapıldı. Kale Grubu Şirketleri, yapı sektöründe hizmet veren bayilerini, 10-14 Kasım 2005 tarihleri arasında Kemer Limra Otel'de ağırladı. Bayi Toplantısı'na yaklasik 600 kişi katıldı. Devamı..
Çanakkale Seramik & Kalebodur, Baucon Yapex'de
Sektörün lideri Çanakkale Seramik&Kalebodur 17-20 Ekim tarihleri arasında Antalya Expo Center'da gerçekleştirilen 13. Uluslar arası Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri ve Yapı Yenileme Fuarı Baucon Yapex'de yeni ürün gamını tanıtımını gerçekleştirdi. Devamı..

Adres :
Oba Mahallesi Çevreyolu caddesi
07400 Alanya / Antalya
Copyright © 2006 - 2015 Kamburoğlu A.Ş. Tüm Hakları saklıdır. Design by Medyalab