alışveriş sepetim Alışveriş sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Kamburoğlu 50. yılını kutladı

01.01.2015
 
Alanya'da yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren Kamburoğlu A.Ş.'nin '5'inci Geleneksel Su Tesisatı ve Seramik Ustaları Semineri ile 50'nci Kuruluş Yıldönümü' gecesinde sanatçı Coşkun Sabah konser verdi.
1965 yılında kurulan Kamburoğlu AŞ'nin Banana Beach'te düzenlenen kutlamasına şirket Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kamburoğlu, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin, bayiler, satışı yapılan ürünlerin firma yetkilileri, yaklaşık 350 usta ve davetliler katıldı. Firmanın tanıtım filminin gösterimiyle başlayan etkinlik, Prof. Dr. Ferruh Uztuğ'un 'Müşteri Odaklılık ve İletişim' konulu semineriyle devam etti. Daha sonra Kamburoğlu A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kamburoğlu ve Başkan Yardımcısı Akay Kamburoğlu, firmadan emekli olan ustalara plaket verdi. Ardından Güneyliler Orkestrası'nın şarkıları eşliğinde akşam yemeği yendi.
 
COŞKUN SABAH COŞTURDU
Yemeğin ardından sanatçı Coşkun Sabah sahneye çıktı. Konserine 'Anılar' adlı sevilen şarkısıyla başlayan Coşkun Sabah, hareketli şarkılarıyla geceye katılanları coşturdu. Coşkun Sabah'ın konserine ara vermesiyle sahneye Kamburoğlu AŞ'nin 50'nci yıl pastası getirildi. Pastayı alkışlar arasında Ali Kamburoğlu ve Akay Kamburoğlu birlikte kesti. Coşkun Sabah'ın sevilen şarkılarıyla geç saatlere kadar devam eden gece sonunda ise '50'nci yılda 50 hediye' çekilişi yapıldı.
 
34 PERSONELLE HİZMET VERİYOR
Ali Kamburoğlu, 1965 yılında kurulan firmanın 'Kalite ile güvenin birleştiği adres' sloganıyla hizmet verdiğini söyledi. Anamur'dan Afyonkarahisar'a kadar tali bayi ağına sahip olduklarını belirten Kamburoğlu, "2 bin metrekare showroom ve 10 bin metrekare depoya sahip firmamız 34 personelle hizmet veriyor. İş ortaklarımızla birlikte 50'nci yılımızı kutlamanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz" dedi. 
 
Kaynak:
 
http://haberalanya.com.tr/50--yili-kutladilar-6257.html
 
http://www.alanyapostasi.com.tr/gundem/kamburoglu-50-yilini-kutladi-h5679.html
 
http://www.msn.com/tr-tr/video/other/g%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BCl%C3%BC-haber-alanyal%C4%B1-kamburo%C4%9Flu-%C5%9Firketi-50nci-y%C4%B1l%C4%B1n%C4%B1-co%C5%9Fkun-sabah-ile-kutlad%C4%B1/vi-AA8Qoqv
 
http://www.haberler.com/alanyali-kamburoglu-sirketi-50-nci-yilini-coskun-6923359-haberi/
 
 
http://www.haber3.com/alanyali-kamburoglu-sirketi-50nci-yilini-coskun-sabah-ile-kutladi-3172133h.htm
 
http://www.haberinola.com/Haber/Alanyali-Kamburoglu-sirketi-50nci-yilini-Coskun-Sabah-ile-kutladi/6e676df4-2354-4b10-a0fc-278cf9f16911
 
 
 
 
 
 

Bizden Haberler

Kamburoğlu Fark Yarattı
Kamburoğlu Fark Yarattı Devamı..
Kamburoğlu'ndan Muhteşem Organizasyon
Kamburoğlu'ndan Muhteşem Organizasyon Devamı..
Kamburoğlu'ndan Ustalara Geleneksel Gece
Geleneksel su tesisatı ve seramik ustaları semineri ve eğlence gecesi'nin 6.'sı Doğanay Otel'de yapıldı Devamı..
Nil Luxury Thermal & Spa'da Yer Almaktan Mutluluk Duyuyoruz
Kamburoğlu Yapı, Nil Luxury Thermal'in Seramik, Yapıştırıcı Ve Armatürlerini Verdi. Devamı..
Yeniliklerin Öncüsü Kamburoğlu Yapı Malzemeleri
Kamburoğlu Yapı Malzemeleri A.Ş'nin ikinci kuşaktan sahibi ve yönetim kurulu başkanı Ali KAMBUROĞLU, RESORT'e firmanın faaliyetleri ve vizyonu hakkında bilgi verdi. Devamı..
Kamburoğlu 50. yılını kutladı
Yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren ve Alanya'nın lider firmaları arasında yer alan Kamburoğlu A.Ş 50. yılını Banana Otel'de gerçekleştirilen etkinlikle kutladı. Devamı..
Kaleseramik Türkiye araştırması
Tüm Türkiye genelinde 130 firma arasında 6. olduk Devamı..
Akdeniz Bölgesinin Lider Kuruluşuyuz.
2006 ve 2007 yıllarında Akdeniz Bölge liderlğimiz 2008 'de devam etti. Devamı..
Form zengini Babel
Kale'nin farklı tarzları ve beğenileri banyoda bir araya getiren vitrifiye takımı Babel, seriye yeni eklenen akrilik küvetleriyle form zenginliği sunmaya devam ediyor. Devamı..
Kale Banyo
ZEN...İçsel bir yolculuk Devamı..
Kale Banyo
Banyolarınız için modern ve güçlü çizgisi ile İdea Devamı..
Kamburoğlu'na görkemli açılış
Kamburoğlu Ticaret, yeni mağazasını muhteşem bir açılış töreni ile hizmete soktu. Açılışa çok sayıda davetli katıldı Devamı..
Banyonuzun Mimarı?ARCH
RocaKale vitrifiye ve armatürden sonra şimdi de akrilik ürün grubu ile banyoları donatıyor. Devamı..
RocaKale ile Yeniden Doğmaya Hazır mısınız?
RocaKale vitrifiye ve armatürden sonra şimdi de akrilik ürün grubu ile banyoları donatıyor. Devamı..
Armatürde Yeni Bir Nesil Doğuyor..
RocaKale, Yeni Nesil Armatürler serisi ile kalıpların dışına çıkıyor? Devamı..
Birlikte, Güçlü Bir Geleceğe
Kale Grubu 2005 Bayi Toplantısı Antalya'da yapıldı. Kale Grubu Şirketleri, yapı sektöründe hizmet veren bayilerini, 10-14 Kasım 2005 tarihleri arasında Kemer Limra Otel'de ağırladı. Bayi Toplantısı'na yaklasik 600 kişi katıldı. Devamı..
Çanakkale Seramik & Kalebodur, Baucon Yapex'de
Sektörün lideri Çanakkale Seramik&Kalebodur 17-20 Ekim tarihleri arasında Antalya Expo Center'da gerçekleştirilen 13. Uluslar arası Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri ve Yapı Yenileme Fuarı Baucon Yapex'de yeni ürün gamını tanıtımını gerçekleştirdi. Devamı..

Adres :
Oba Mahallesi Çevreyolu caddesi
07400 Alanya / Antalya
Copyright © 2006 - 2015 Kamburoğlu A.Ş. Tüm Hakları saklıdır. Design by Medyalab