alışveriş sepetim Alışveriş sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Kamburoğlu'na görkemli açılış

 25.05.2007

 HÜSEYİN Kamburoğlu'nun sahibi olduğu Kamburoğlu Yapı Malzemeleri Ticaret, Çevreyolu üzeri Metro Kavşağı'nda yeni mağazası ile hizmete girdi. Açılışa Alanya halkının yanı sıra, Kaymakam Hulusi Doğan, Oba Belediye Başkanı Şefik Türktaş, Alanya Belediye Başkanı Hasan Sipahioğlu, Kale Seramik Grup Başkanı Tarık Özçelik ve Kale Seramik'in üst düzey yetkilileri katıldı. Kaymakam Hulusi Doğan'ın kestiği kurdele ile açılışı yapılan işletme, daha sonra davetlilerin beğenisine sunuldu. Büyük bir komplekse kurulan ve geniş ürün yelpazesine sahip olan yeni mağaza, davetlilerden tam not aldı. Açılışın ardından arka bahçede ağırlanan davetlilere zengin içecek ve yiyecek ikramları yapıldı. Müzik dinletisinin de olduğu görkemli açılış töreni akşam saatlerine kadar devam etti.
Kaynak : Yeni Alanya Gazetesi

ALANYA sektörüne uzun yıllar hizmet veren Kamburoğlu yapı malzemeleri Metro market kavşağında faaliyete girdi.
ÇEVRE yolu metro market kavşağında faaliyete giren Alanya'nın saygın ticarethanelerinden Kamburoğlu Yapı malzemesinin açılışına Kaymakam Hulusi Doğan, Başkan Hasan Sipahioğlu, Oba Belediye Başkanı Şefik Türktaş ile çok sayıda davetli katıldı. Açılışa katılan davetliler, Kamburoğlu ailesine teşekkür ederek hayırlı işler temennisinde bulundular. Açılış sonrası ise kokteyl düzenlendi. Eski valilerden Süleyman Oğuz, Kaymakam Hulusi Doğan, Turizmci Kemal Atlı, Alanyaspor Kulüp Başkanı Selçuk Doğan ve Hüseyin Kamburoğlu bir araya gelerek hatıra resmi çektirdiler.
Hüseyin Kamburoğlu katılan tüm davetlilere teşekkür etti.
Kaynak : Haber Alanya Gazetesi

 

  
  
    
  
  

Kamburoğlu'na görkemli açılış Kamburoğlu'na görkemli açılış Kamburoğlu'na görkemli açılış Kamburoğlu'na görkemli açılış Kamburoğlu'na görkemli açılış Kamburoğlu'na görkemli açılış Kamburoğlu'na görkemli açılış Kamburoğlu'na görkemli açılış Kamburoğlu'na görkemli açılış Kamburoğlu'na görkemli açılış Kamburoğlu'na görkemli açılış Kamburoğlu'na görkemli açılış Kamburoğlu'na görkemli açılış Kamburoğlu'na görkemli açılış Kamburoğlu'na görkemli açılış Kamburoğlu'na görkemli açılış Kamburoğlu'na görkemli açılış Kamburoğlu'na görkemli açılış Kamburoğlu'na görkemli açılış Kamburoğlu'na görkemli açılış Kamburoğlu'na görkemli açılış Kamburoğlu'na görkemli açılış Kamburoğlu'na görkemli açılış

Bizden Haberler

Kamburoğlu Fark Yarattı
Kamburoğlu Fark Yarattı Devamı..
Kamburoğlu'ndan Muhteşem Organizasyon
Kamburoğlu'ndan Muhteşem Organizasyon Devamı..
Kamburoğlu'ndan Ustalara Geleneksel Gece
Geleneksel su tesisatı ve seramik ustaları semineri ve eğlence gecesi'nin 6.'sı Doğanay Otel'de yapıldı Devamı..
Nil Luxury Thermal & Spa'da Yer Almaktan Mutluluk Duyuyoruz
Kamburoğlu Yapı, Nil Luxury Thermal'in Seramik, Yapıştırıcı Ve Armatürlerini Verdi. Devamı..
Yeniliklerin Öncüsü Kamburoğlu Yapı Malzemeleri
Kamburoğlu Yapı Malzemeleri A.Ş'nin ikinci kuşaktan sahibi ve yönetim kurulu başkanı Ali KAMBUROĞLU, RESORT'e firmanın faaliyetleri ve vizyonu hakkında bilgi verdi. Devamı..
Kamburoğlu 50. yılını kutladı
Yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren ve Alanya'nın lider firmaları arasında yer alan Kamburoğlu A.Ş 50. yılını Banana Otel'de gerçekleştirilen etkinlikle kutladı. Devamı..
Kaleseramik Türkiye araştırması
Tüm Türkiye genelinde 130 firma arasında 6. olduk Devamı..
Akdeniz Bölgesinin Lider Kuruluşuyuz.
2006 ve 2007 yıllarında Akdeniz Bölge liderlğimiz 2008 'de devam etti. Devamı..
Form zengini Babel
Kale'nin farklı tarzları ve beğenileri banyoda bir araya getiren vitrifiye takımı Babel, seriye yeni eklenen akrilik küvetleriyle form zenginliği sunmaya devam ediyor. Devamı..
Kale Banyo
ZEN...İçsel bir yolculuk Devamı..
Kale Banyo
Banyolarınız için modern ve güçlü çizgisi ile İdea Devamı..
Kamburoğlu'na görkemli açılış
Kamburoğlu Ticaret, yeni mağazasını muhteşem bir açılış töreni ile hizmete soktu. Açılışa çok sayıda davetli katıldı Devamı..
Banyonuzun Mimarı?ARCH
RocaKale vitrifiye ve armatürden sonra şimdi de akrilik ürün grubu ile banyoları donatıyor. Devamı..
RocaKale ile Yeniden Doğmaya Hazır mısınız?
RocaKale vitrifiye ve armatürden sonra şimdi de akrilik ürün grubu ile banyoları donatıyor. Devamı..
Armatürde Yeni Bir Nesil Doğuyor..
RocaKale, Yeni Nesil Armatürler serisi ile kalıpların dışına çıkıyor? Devamı..
Birlikte, Güçlü Bir Geleceğe
Kale Grubu 2005 Bayi Toplantısı Antalya'da yapıldı. Kale Grubu Şirketleri, yapı sektöründe hizmet veren bayilerini, 10-14 Kasım 2005 tarihleri arasında Kemer Limra Otel'de ağırladı. Bayi Toplantısı'na yaklasik 600 kişi katıldı. Devamı..
Çanakkale Seramik & Kalebodur, Baucon Yapex'de
Sektörün lideri Çanakkale Seramik&Kalebodur 17-20 Ekim tarihleri arasında Antalya Expo Center'da gerçekleştirilen 13. Uluslar arası Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri ve Yapı Yenileme Fuarı Baucon Yapex'de yeni ürün gamını tanıtımını gerçekleştirdi. Devamı..

Adres :
Oba Mahallesi Çevreyolu caddesi
07400 Alanya / Antalya
Copyright © 2006 - 2015 Kamburoğlu A.Ş. Tüm Hakları saklıdır. Design by Medyalab